MÖBLER / Bord / Matbord 12343426
nr 1234 3426
Matbord
1950-tal, teak, Diameter 120 cm, höjd 74 cm, max längd 252 cm Bord med tre iläggsskivor med bredd ca 44 cm. En skiva med sarg
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 februari 2019
kl 19:00:42
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr